Legginsy sportowe – które wybrać?

Jeśli nie wiesz jakie legginsy sportowe będą najlepsze do ćwiczeń, konieczne przeczytaj nasz wpis. Znajdziesz tutaj informacje, które ułatwią Ci wybór najlepszych legginsów do ćwiczeń na siłowni, jogi, biegania czy treningów w domu!

Legginsy Holo Athletics Seamless Classic Black

Jakie cechy powinny posiadać legginsy do ćwiczeń?

Najważniejszymi cechami legginsów sportowych powinny być: rozciągliwy, ale zarazem kompresyjny i nieprześwitujący materiał, bezszwowa technologia, wysoki stan oraz dobrze trzymający pas. Na rynku znajdziesz ogromną ilość legginsów sportowych, lecz wyszukać „te jedyne” jest bardzo ciężko.

Najlepsze legginsy sportowe – te które nie prześwitują!

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem legginsów sportowych, koniecznie upewnij się, że te nie prześwitują. Aby to sprawdzić zrób przysiad w dobrym świetle i obserwuj pośladki. Niektóre legginsy sportowe posiadają w tych okolicach wzmocnione selekcje, które uniemożliwiają prześwitywanie. Takie sploty zastosowane są np. w legginsach od marki Holo Athletics.

Legginsy Holo Athletics Seamless Candy Pink

Rozciągliwy materiał, który idealnie dopasowuje się do ciała

Dokonując wyboru legginsów, koniecznie zwróć uwagę na materiał. Legginsy w których została zastosowana wysokiej jakości przędza są rozciągliwe i dopasowują się do sylwetki. Wysokiej jakości produkt jest wytrzymały – nie rozciąga się po praniu oraz nie kulkuje się. Getry sportowe powinny być również miłe w dotyku. Najwyższej jakości legginsy zapewniają optymalną temperaturę ciała. Niektóre marki stosują siateczkowane selekcje, które poprawiają cyrkulację powietrza, a tym samym ograniczają pocenie się. Legginsy bezszwowe, które wyróżniają się zaletami wymienionymi powyżej to bez wątpienia Holo Athletics Seamless.

Legginsy Holo Athletics Seamless Malachite Green

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze legginsów?

Powinno się zwracać uwagę na technologie wykonania. W legginsach produkowanych w technologii bezszwowej jest zminimalizowana ilość szwów. Technologia bezszwowa to zaawansowany proces dziania, który pozwala na tworzenie różnych splotów, stopni kompresji oraz konstrukcji odzieży sportowej. Cały proces tworzenia legginsów jest zaprogramowany przez komputer, który umożliwia zaprojektowanie niezliczonej ilości splotów. Taki proces produkcji sprawia, że produkty są bardzo komfortowe i idealnie dopasowują się do ciała.

Bezszwowe legginsy sportowe – cena

Bezszwowe legginsy sportowe mogą kosztować troszkę więcej niż tradycyjne legginsy lecz lepiej się dopasowują do sylwetki, są bardziej wytrzymałe oraz posiadają więcej splotów, które modelują Twoją sylwetkę. Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny – jest również lepszy w tych bezszwowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *