Zwroty/Wymiany/Reklamacje

Zachęcamy do skorzystania z naszej grupy na facebooku, gdzie możecie kupić/wymienić/sprzedać nasze produkty: KLIK

Zwroty stringów po otwarciu opakowania nie są przyjmowane ze względu na higienę osobistą.

Szybki zwrot/wymiana/reklamacja

Zachęcamy do skorzystania z poniższego modułu zwrotów, który pozwala na szybki zwrot/wymianę/reklamację towaru przy konkurencyjnej cenie za przesyłkę i może mieć wpływ na szybsze przekazanie środków za zwracany towar.

Wymiany

Kupujący może wymienić towar w terminie 14 dni od dnia dostarczenia Produktu. Wymieniany towar musi pozostać w stanie niezmienionym. Musi posiadać oryginalne etykiety oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania, tzn: nie może posiadać zabrudzeń, uszkodzeń ani żadnych innych wad.

Wymiana możliwa jest wtedy, gdy pożądany produkt jest dostępny aktualnie w sprzedaży. 

Wymieniany towar powinien być dostarczony na adres:

Holo Athletics Sp. z o.o., ul. Solidarności 3, 38-320 Gorlice

  W przypadku wysyłki pocztą lub kurierem kupujący powinien skorzystać ze wzoru formularza wymiany zamieszczonego poniżej. Jednakże może to uczynić w każdej innej formie pisemnej z zachowanym terminem do odstąpienia.

POBIERZ FORMULARZ WYMIANY

Zwroty

 Kupujący może dokonać zwrotu w terminie 14 dni od dnia dostarczenia Produktu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.  Zwracany towar musi pozostać w stanie niezmienionym. Musi posiadać oryginalne etykiety oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania, tzn: nie może posiadać zabrudzeń, uszkodzeń ani żadnych innych wad.

Wymieniany towar powinien być dostarczony na adres:

Holo Athletics Sp. z o.o., ul. Solidarności 3, 38-320 Gorlice

  W przypadku wysyłki pocztą lub kurierem kupujący powinien skorzystać ze wzoru formularza zwrotu zamieszczonego poniżej. Jednakże może to uczynić w każdej innej formie pisemnej z zachowanym terminem do odstąpienia.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Reklamacje

 Aby reklamacja była skuteczna, winna być w formie oświadczenia i dostarczone pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną, zgodnie z poniższymi wytycznymi: zwrotyireklamacje@holoathletics.com

Reklamowany towar powinien być dostarczony poprzez moduł Wygodne Zwroty, lub pocztą tradycyjną, lub kurierem na adres:

Holo Athletics Sp. z o.o., ul. Solidarności 3, 38-320 Gorlice

W przypadku wysyłki pocztą lub kurierem kupujący powinien skorzystać ze wzoru formularza reklamacji zamieszczonego poniżej. Jednakże może to uczynić w każdej innej formie pisemnej z zachowanym terminem do dokonania reklamacji.

POBIERZ FORMULARZ REKLAMACJI